Fantazi İç Giyim Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yazar admin 24/06/2018 0 Yorum Alışveriş,Yeni Ürünler,

Fantazi İç Giyim

Alışverişinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

 

Sizler için fantazi iç çamaşırı ürünleri ya da fantazi giyim satın alırken dikkat etmeniz gereken konuları kaleme aldık.

 

1 - Beden Tablosu

- İç giyim alışverişi yapmayı planlıyorsunuz, peki beden tablomuza baktınız mı ? Beden tablosu iç çamaşırı-fantazi iç giyim vb. ürünlerde çok önemlidir. Çünkü icgiyimz.com dahil tüm iç çamaşır satan online alışveriş sitelerinde hijyen nedenlerinden dolayı değişim yoktur. Bu nedenle beden tablosu kullanmanızı öneriyoruz.

''STANDART BEDEN'' olarak satışa sunulan ürünler, esnekliğe sahip kumaşlardan üretildiğinden S - M - L bedenler için uygundur.

 

2 - Alışveriş Yaptığınız Site Yeterince Güvenilir mi?

- İcgiyimz.com 10. ayını geride bıraktı ve hakkımızda şikayetvar ve benzeri portallarda hiç şikayet olmadığı için mutluyuz! Dünya'da eşlerin arasında bile problemler çıkarken tabiki de bizle ya da satın aldığınız ürünle ilgili problem çıkabilir. Böyle bir durum olursa bizi lütfen 0850 840 94 95 numaralı hattımızdan aramaya çekinmeyin. Unutmayın bize Whatsapp numaramızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan da ulaşabilirsiniz.

- Tüm müşterilerimiz Cosmos Elektronik Market ve Bilişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. Güvencesi altındadır.

- Alışveriş yaptığınız sitelerin güvenilir olup olmadığını google arama motorunda (siteadi.com şikayet) gibi aramalar yaparak öğrenebilirsiniz. Bu sayede sizden önceki kişilerin şikayeti var ise görüp okuyabilirsiniz.

 

 

3. Satın aldığınız ürünün açıklamasına göz atıyor musunuz?

- Ürün açıklamaları önemlidir. Neden mi?

 

- Örneğin görselde gördüğünüz fantazi giyim ürünü Merry See markasına ait Jartiyer modelidir. Jartiyer aslında kadınların giydiği çorapları dizin üstünde tutmaya yarayan lastikli bağdır. Yani görseldeki küçük iplerdir. Mesela bu ürünün açıklamasını okuduğunuzda jartiyer ipler mor gecelikle tamamlanmış bir jartiyerli gecelik ürünü olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda markanın ürün yanında çorap hediye ettiğini ve hediye çorabın görseldeki çorap olmadığınıda ürün açıklamalarını okumanız sayesinde farkedebilirsiniz. Görseldeki Çorap 19 TL değerinde olduğu için hediye edilmemektedir. Aksine hediye edilen çorap 6-7 TL civarındadır.

 

- Ürün açıklamalarına iç giyim alışveriş siteniz icgiyimz.com dahil ve hepsiburada, gittigidiyor, n11, amazon, ebay, aliexpress gibi büyük platformlara dahil dikkat etmelisiniz.
 

 

Alışverişlerde dikkat etmeniz gereken konular adlı yazımız devam edecektir..

 

Yorum Yaz