Kapıda Ödeme İç Giyim

Yazar admin 15/11/2017 0 Yorum Alışveriş,Yeni Ürünler,


İç Giyim ve Fantazi Giyim Alışverişlerinde Kapıda Ödeme Dönemi Başladı!

 

İcgiyimz.com 'da Kapıda Ödeme Seçeneği!

 

- İcgiyimz.com kapıda ödeme seçeneğini isteyen müşterilerini düşünerek kapıda nakit veya kapıda kredi kartıyla ödeme yöntemi avantajını sunuyor. (İcgiyimz.com olarak sizlere kapıda nakit ödeme yöntemini kullanarak sipariş geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yönteminde kargo firmaları bazen yetersiz pos cihazından kaynaklı ya da kredi kartı cihazını unuttuklarından dolayı ödeme yapabilmeniz için kargo firmasının şubesine gelmeniz gerektiğini söyleyebiliyorlar.)

 

- Kapıda ödeme seçeneği sadece 6.90 TL 'dir.

- Kapıda ödemeli siparişlerde siparişin iptali kargo yola çıkmadan yapılabilmektedir, kargo yola çıktıysa iptal eder ya da kargoyu almazsanız kapıda ödeme ücreti + kargo ücretini şirketimize ödemek zorundasınız.

İcgiyimz.com'da online iç giyim alışverişine başlamak için; icgiyimz.com

 

Kapıda Ödeme ( Teslimatta Ödeme ) Nedir?

Kapıda Ödeme online alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlerin ücretini kapınızda ödemeye verilen genel isimdir.

 

Kapıda Ödeme Siparişleri Kim Getiriyor?

Siparişleri Türkiye'nin önde gelen kargo firmaları olan (Yurtiçi, Mng, Aras, Sürat, Ups ve Ptt) gibi kargo firmaları teslimat ediyor. Kapıda ödeme alt yapısını, sistemini ve teknolojisinide bu şirketler sunuyor.
 

Kapıda Ödeme Sistemi Güvenilir mi?

%99.9 oranıyla güvenli bir sistemdir, bazen nadirde olsa dolandırıcı siteler kuruluyor ve salatalık vb. maddeler kargolanabiliyor. Bu gibi durumlar genelde 1000 TL 'lik bir ürünü 450 TL 'ye almaya çalışırken başımıza gelebiliyor. Ama bu oran %0.01 'lik bir orandır.  Dolandırıcı siteleri (Google'a site adı ve şikayet, dolandırıcı, dolandırıldım) gibi etiketler yazarak öğrenebilirsiniz. Site adı hakkında şikayeti ne kadar az olursa bir e-ticaret sitesi okadar güvenilirdir.

 

Yorum Yaz