Hakkımızda

Biz Kimiz

2017’de Cosmos Elektronik Market ve Bilişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. tarafından kurulduk. Türkiye'nin en iyi iç giyim sitesi olmayı amaçlayan icgiyimz.com bu sektöre sadece liderlik etmek değil, müşterilerini mutlu etmeyi, kaliteli iç giyim markalarını ve ürünlerini müşterilerine kısa sürede ulaştırmayı, avantajlı kampanyalarla en iyi fiyatları sunmayı, müşterilerine iç giyim, fantazi iç giyim, jartiyer, seksi kostümler gibi ürünlerde ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi sunmayı hedeflemiştir.

 

Müşterimizin mutlu olmasına önem veriyoruz

Önceliğimiz icgiyimz.com e-ticaret sitemizi kullanan, üye olan, ürünlerimizi satın alan müşterilerimizi mutlu ve memnun etmektir. Üyelerimiz Cosmos Elektronik Market ve Bilişim Hizmetleri güvencesi altındadır. Güvenli ve keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Zamanında teslimat

Ürünlerinize ne kadar hızlı kavuşmak istediğinizi biliyoruz ve var gücümüzle en hızlı şekilde sizlere ürünleri kargoluyor ve size teslimat aşamalarını kontrol ediyoruz. Ürünlerimiz sizlere Kredi Kartı ödemeleriyle 1-3 gün arasında, Kapıda Ödeme seçeneğinde 2-5 gün arasında sizlere ulaşmaktadır.


İade kolaylığı

Üyelerimize satın aldıkları ürünlerde 7 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz.
 
* İade etmek istediğiniz ürünün hijyen kurallarıdan dolayı ambalajı açılmamış olması gerekmektedir.